Bryan Singer | Jack a obři

1. července 2013 v 14:34 | Daniel Váša |  Filmové recenze
Jack a obři
Když mladý farmářský dělník náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka. Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli. Mladý Jack (Nicholas Hoult) se jim v tom snaží zabránit a je tak přinucen vybojovat nejtěžší bitvu svého života. V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách … a sám tak má příležitost stát se legendou.


1. Proč jsem si vybral/a právě tento film?
ke schlédnutí mě tak trochu donutil mj otec s tím, že je to fakt skvělej film, což podle mě teda nebyl.

2. Definujte film až dvěma slovy.
Hallywoský propadák

3. S jakou postavou bych se ztotožnil, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěl být.
S žádnou postavou bych se nestotožnil a docela se mi zamlouval v rámci možností Elmont. A Nechtěl bych být asi nikým komu tam obři ukously hlavu.

4. Pokuste se v filmu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
Bryan singler je skvělí režisér, ale tenhle film byl vážně propadák. Za zmíňku stojí akorát to jak raší fazole ze země. To je opravdu pěkně propracované.

5. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na filmu vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v filmu (režisérovi), ale třeba i v chování postav.
Jedno negativum? Já bych si vzpomněl snad na deset, ale nevadí. Nejvíc mi asi chyběl ve filmu vtip. Ani jednou jsem se u filmu neusmál a dokoukal jsem ho jenom proto abych udělal radost otci, před kterým budu tvrdit, že byl opravdu skvělej.

Moje hodnocení: 55%
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama